KLASA 3 B - wychowawca Beata Skalska

Maj 2017

XXIII Powiatowy Festiwal Twórczości
Artystycznej Szkół

Dnia 16 maja odbył się XXIII Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół w Grodkowie. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalno- instrumentalny „Jedyneczki” w składzie: Sandra Czerwińska, Natalia Żebiłowicz, Julia Kowalska, Alicja Kramarczyk, Kinga Zawistowska, Zofia Krupa, Emilia Mysłek, który został nagrodzony zaszczytnym II miejscem. Nad sprawnym przebiegiem prób oraz udanym występem zespołu czuwały panie Beata Skalska oraz Anna Krupa. Również w tym dniu na scenie zaprezentowała się Zosia Krupa, która za swój solowy występ otrzymała nagrodę specjalną.Wszyscy nagrodzeni finaliści zostali zaproszeni na uroczysty Koncert Laureatów, który odbył się dnia 3 maja, w ramach Dni Grodkowa. Artystki z klasy 3b otrzymały wówczas dyplomy oraz nagrody pieniężne. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria kliknij na jedno ze zdjęć

Fascynujący Świat Nauki i Techniki

We wtorek, 3 marca po raz kolejny już odwiedziliśmy pracownie Fascynującego Świata Nauki i Techniki w Opolu.

KARNAWAŁ 2017

Fascynujący Świat Nauki i Technologii

Ósmego listopada byliśmy na wycieczce w ,,Fascynującym Świecie Nauki i Technologii’’ w Opolu. Mogliśmy się dowiedzieć różnych ciekawych rzeczy. Bardzo fajnie było, gdy jeździliśmy deskorolką, która miała duże kółko na środku, a małe były z boku. Różni się od zwykłej deskorolki, ponieważ jest robotem. Podobało mi się też, jak graliśmy na instrumentach. Byliśmy na tarasie, gdzie obserwowaliśmy przez teleskop Słońce. Gdy była przerwa, mogliśmy grać w grę, która była wyświetlana na podłodze. To była bardzo udana wycieczka. Było bardzo fajnie. Wszystko mi się podobało.

Julia Kowalska

RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ

OGÓLNOPOLSKE BICIE REKORDU GUINESSA W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY -
To akcja organizowana w całej Polsce od kilku lat pod patronatem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej celem jest nauka ratowania życia oraz uświadamianie dzieciom, jak ważna jest pierwsza pomoc. My również braliśmy w niej udział.

Rok szkolny 2015/2016 Strona klasy 2 B