KLASA 6 A
Zastępca: Arkadiusz Mayer
Skarbnik: Aleksandra Procyszyn

ZAKOŃCZENIE SZKOŁY

Uczniowie którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem:
Joanna Danicka – 5.3
Daniel Warzycha – 5.0
Małgorzata Zdzymira – 4.9
Weronika Adamska – 4.9
Dominika Warzycha – 4.9
Gabriela Danicka- 4.8
Sandra Kamińska- 4.75
GRATULACJE!

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA KLAS SZÓSTYCH

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

WIELKANOCNE WARSZTATY

W piątek 8 marca 2013 r. w świetlicy wiejskiej w Dobrzyniu (gmina Lubsza) było bardzo gwarno, gdyż uczniowie klasy 5 a i 6 a licznie przybyli na warsztaty, które przygotowano specjalnie dla nich z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych. Organizatorzy warsztatów zaprezentowali wspaniałą wystawę kolorowych pisanek, kraszanek, palm, kurczaczków itp. Według wskazówek instruktorki – p. Izabeli Potaczało nasi uczniowie z wielkim zapałem wykonywali z masy solnej zajączki, baranki i kurczaczki oraz inne cudeńka. Natomiast pani Agata Bednarz pokazała różne sposoby robienia przepięknych pisanek, palm oraz pomogła (głównie chłopcom, bo to był przecież Dzień Kobiet) w wykonaniu kolorowych kwiatów z krepiny. Takie oryginalne ozdoby cieszyły oczy i wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Uczestnicy warsztatów mieli do dyspozycji kolorową bibułę, krepę we wszystkich kolorach tęczy, wstążki, styropianowe jaja, wydmuszki i inne kojarzone z wiosną akcesoria, np. bazie czy gałązki. .

Cały tekst i zdjęcia - kliknij

Dzień Chłopca w 6 a - 27.09.2012 r.

W klasie piątej

Samorząd klasowy 2011/12 - od lewej Joanna Danicka (skarbnik), Gabriela Danicka (przewodnicząca), Natalia Sanecka (wiceprzewodnicząca)

Dyskoteka 30 IX 2011

Poniżej zdjęcie ze Sprzątania Świata 2011 - klasa 5 a + dwójka czwartoklasistów