Klasa V b - wychowawca Ewelina Jedynak

Mateusz Sierpiński

Formy i terminy testowania wiedzy w klasie 5 b

język polski

język angielski przyroda historia matematyka  PDF

Więcej zdjęć

----------------------------------------- Zobacz zdjęcia -----------------------------------------------

Więcej zdjęć z 19 i 20 listopada

W klasie czwartej

WYCIECZKA  IV b NA LODY

Już na początku lekcji języka polskiego nasza wychowawczyni ogłosiła, że z okazji Dnia Dziecka idziemy na lody. Cała klasa bardzo się ucieszyła i przez resztę zajęć oraz przerw nie mogliśmy przestać o tym rozmawiać. Wreszcie nadeszła wielka chwila i wyszliśmy do "Bombonierki" na lody. Klasa zachowywała się wyjątkowo grzecznie. Wszystkim bardzo smakowało. Nie mogę się doczekać następnego razu!

Joasia Kołodziejczyk

DZIEŃ MATKI

Ostatnio na godzinie wychowawczej wykonywaliśmy upominki dla mam z okazji ich święta. Wszyscy  zaangażowaliśmy się i chętnie pracowaliśmy, aby nasze podarki były jak najpiękniejsze. Z tej okazji także  chcielibyśmy złożyć wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, dlatego, że "najlepsze u mamy jest to, że ją mamy".

FESTIWAL PIŁKI RĘCZNEJ

W piątek, 8.maja w naszej szkole odbył się szkolny turniej w piłkę ręczną. Nasza drużyna była niepokonana. Po pierwszej połowie prowadzili już 11:6. Zdeklasowaliśmy przeciwników, nie dając im szans na odrobienie strat. Ostateczny wynik meczu 19:13. Zdecydowane zwycięstwo zawdzięczamy Natanowi Brudzińskiemu, który został najlepszym strzelcem meczu.

Więcej zdjęć w galerii

27.marca odbyła się ciekawa lekcja. Podczas godziny wychowawczej rozmawialiśmy na temat tradycji i zwyczajów związanych z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi oraz wykonaliśmy pisanki, które ozdobiły naszą klasową gazetkę. A oto efekty naszej pracy:

20.marca w ramach obchodów I Dnia Wiosny został zorganizowany konkurs na Marzannę, Talent Show oraz konkurs plastyczny zorganizowany w ramach Światowego Dnia Wody. Nasza klasa zajęła III miejsce w konkursie na najładniejszą Marzannę oraz wykonała plakat na konkurs - I miejsce.

17.marca nasza klasa, wraz z klasą VIa, udała się na wycieczkę do Opola. Najpierw pojechaliśmy do kina na film "Asteriks i Oberiks. Osiedle bogów", a następnie na lodowisko. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z taflą i łyżwami. Jednak do odważnych świat należy:)

KONKURS ORTOGRAFICZNY "SŁOWIK"

Uczeń naszej klasy Patryk Nowak wziął udział w Ogólnopolskim Konkursie Ortograficznym.

Życzymy dalszych sukcesów.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

Dnia 21.listopada w naszej klasie odbyły się wybory na Klasowego Króla i Królową Życzliwości. W naszej klasie królem został Mateusz Sierpiński, natomiast królową - Amelka Roj.
Wybory te związane były z obchodzonym w naszej szkole Dniem Życzliwości.

Klasa 4 b -rok szkolny 2014/2015

WYCHOWAWCA: Martyna Kwiatkowska

SAMORZĄD KLASY
Amelia Roj
Patryk Nowak
Nikola Semenowicz

Klasa 4 b - wrzesień 2014 - zdjęcie pani Beata Kowalska

Zobacz naszą stronę z 1, 2 i 3 klasy.