Klasa IV a

24 czerwca 2010

7 grudnia na Mikołajki byliśmy na lodowisku w Opolu

15 listopada zakończyła się w naszej Jedyneczce, prowadzona przez szkolne koło PCK, akcja pomocy brzeskiemu przytulisku dla psów. Zbieraliśmy suchą karmę, puszki i ciepłe okrycia tak potrzebne zimą bezdomnym zwierzętom. Nasza klasa pod opieką p. Katarzyny Gałoń i p. Reginy Wyrwas odwiedziła brzeskie schronisko. Dzięki przychylności jego pracownika mogliśmy poznać funkcjonowanie, potrzeby, zasady adopcji i lokatorów tego azylu dla zwierząt.

9 października wraz z 6a byliśmy w Zielonym Centrum Edukacji Przyrodniczej w Nadleśnictwie Opole.

Galeria zdjęć Korneli Hanyż

Samorząd klasowy 2009/10

Przewodnicząca - Marta Grzywacka
Zastępca - Michał Zuzek
Skarbnik - Piotr Domaracki

W klasie trzeciej i drugiej

kl2a07.jpg (78125 bytes)

Jesienne wierszowanie 2008 - wycieczka do lasu inspiracją twórczości poetyckiej uczniów klas IIIa i IIIb.

2a1.jpg (4325 bytes)   2a3.jpg (6932 bytes)

Jesteśmy w II klasie. Nasza szkoła jest ciekawa, duża i kolorowa. Mamy miłą panią, ciekawe zajęcia na których wiele się uczymy. Wychodzimy na basen, wyjeżdżamy na wycieczki. Mamy ciekawe zadania domowe pogłębiające naszą wiedzę. Jesteśmy zgraną, wesołą i grzeczną klasą. Bardzo się lubimy.

2a2.jpg (4025 bytes) Uczniowie II a

Duża i piękna przy parku stoi
Co dzień do niej mnóstwo dzieci goni.
Tutaj się uczą chłopcy i dziewczęta
By jak najlepiej wszystko zapamiętać.
Na przerwach jest zawsze tutaj wesoło
Zabawy jest mnóstwo i śmiechu wokoło.
A gdy po lekcjach do domu wracamy,
To o szkole rodzicom opowiadamy.
Kochamy szkołę i nauczycieli naszych
Bo oni nas kształcą na przyszłe czasy.

KLAUDIA OSIADACZ kl. II a

Wycieczka do lasu - X 2007