Klasa V c

15.06.2010 r. - Klasy V "a" i V "c" wybrały się do kina "Korona" na film pod tytułem "Księżniczka Lilli". Film bardzo podobał się, gdyż poruszał wiele ważnych kwestii dotyczących życia codziennego. Między innymi pokazał, jak można spełniać swe marzenia i jak ważna w życiu młodych ludzi jest przyjaźń. Wspólne wyjazdy są cennym doświadczeniem dla młodzieży szkolnej, gdyż sprzyjają kształtowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych i współpracy w grupie.

25.05.2010 r. w klasie V "c" odbyła się impreza z okazji Dnia Matki. Uczniowie przygotowani byli profesjonalnie. Z zaangażowaniem recytowali wiersze, dziękowali mamom za miłość, pomoc, opiekę.
Miały miejsce także tańce i śpiewy. Łezka wzruszenia pojawiła się, kiedy mamy wsłuchiwały się w przepiękną grę na skrzypcach. Podsumowaniem części artystycznej były życzenia i wręczenie róż.
Następnie mamy mogły obejrzeć swoje podobizny i wysłuchać opisów zredagowanych przez dzieci. Wesołe i roześmiane mamy wzięły udział w konkursie pt. "Czy się znamy?" Na koniec miał miejsce słodki poczęstunek.
Pamiętajmy, że Dzień Matki jest ważnym świętem, bo "NAJWAŻNIEJSZE U MAMY JEST TO, ŻE JĄ MAMY I ŻE MAMA MA WŁAŚNIE NAS !"

Zobacz zdjęcia.

Dzień czerwony 22 stycznia 2010

Samorząd klasowy 2009/10

Wiktoria Rudyk (przewodnicząca)
Janet Góral (wiceprzewodnicząca)
Daria Litra (skarbnik)

W zeszłym roku nasza klasa była podzielona - część dołaczona do IV a, część do IV b.
Ale to już historia. Znowu jesteśmy V c, a naszą wychowawczynią została pani Beata Rudyk.

kl3c07.jpg (65458 bytes)

Zdjęcie z klasy trzeciej.