Koło plastyczne PSP 1 Brzeg

KONKURSY PLASTYCZNE 2009

MOTYLE - prace wykonane do konkursu wojewódzkiego "Motyle- klejnoty wśród owadów" organizowanego przez Muzeum Śląska Opolskiego, Dział Przyrody, Dział Edukacji Muzealnej. Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na bogactwo krajowej fauny motyli, kształtowanie umiejętności obserwowania przyrody, rozwijanie wrażliwości i zdolności plastycznych.
1.    Weronika Mirowska V a
2.    Wiktoria Kamińska IV a
3.    Aleksandra Dziembowska II b
4.    Mateusz Andrasz III b
5.    Martyna Skalska VI a
6.    Daria Rogowska IV b
7.    Agnieszka Pawliszyn VI a
8.    Gracjana Andrasz IV b
9.    Joanna Królak V a
10.    Rafał Szpak V b

Zobacz prace w nowym oknie

Etap szkolny koordynowała p. Edyta Kowalczyk.

Pozostałe wyróżnione prace w etapie szkolnym :
Kamil Majewski V a
Agnieszka Stokowska V a
Karolina Majewska V a
Joanna Królak V a
Mirosław Danicki V b
Ewa Kempińska V a
Sylwia Guszpit V c
Aleksandra Biss V a
Michał Skibiński V a
Dawid Andrasz V b
Żaneta Pionke V b
Paulina Żytkowska V a
Aleksandra Majewska V a
Natalia Miluniec V a
Zuzanna Majewska I a
Angelika Dąbrowska V a
Martyna Ślipko V c
Karolina Rzeszut I a
Urszula Graczkowska V c
Joanna Gwizdalska V a

11 edycja ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Klęska-powódź czy huragan-straż pożarna ci pomaga''.
Przebieg eliminacji powiatowych koordynował Zespół ds. Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Informacji Niejawnych Starostwa Brzeskiego przy współpracy z Wydziałem Oświaty. Powiatowa komisja konkursowa w składzie: przewodnicząca Brygida Jakubowicz, Monika Oleszczuk, Agnieszka Folęga i Janusz Koronkiewicz dokonała oceny 69 prac plastycznych nadesłanych po eliminacjach gminnych i wyróżniła prace kwalifikujących je do eliminacji wojewódzkich. W grupa II (9-12 lat) pierwsze miejsce uzyskał Adrian Zachemba z 5 b.

W miesiącu marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Plastycznym pod tytułem "Bezpieczna energia dla mnie, dla domu, dla środowiska". Konkurs organizowany był w ramach kampanii społecznej "Bezpiecznie z prądem" prowadzonej we współpracy z EnergiaPro S.A. 30 najlepszych prac wysłano do Opola. W nowym oknie zobacz niektóre prace . Wyróżnienia w konkursie edycja 2008/2009 uzyskały 4 prace naszych uczennic: Katarzyny Nadachowskiej V c, Magdaleny Matyjaszczyk VI b, Darii Litra  IV a oraz Wiktorii Kamińskiej IV a.

Prace nagrodzone w konkursie plastycznym przeprowadzonym w kl. IV-VI w ramach Dnia Profilaktyki szkolnej :
I m. Konrad Chodak VI a
II m. Agnieszka Pawliszyn VI a
II m. Dominika Baran VI a
III m. Patrycja Adamowska V c
III m. Kamila Widziak VI a
Prace wyróżnione :
1.    Patrycja Muszyńska VI b
2.    Karolina Boczarska VI a
3.    Katarzyna Nadachowska V c
4.    Kesja Prychitko VI a

Zobacz prace w nowym oknie

Dzień Profilaktyki koordynowała p. Barbara Sadłoń - pedagog.

nawi019.gif (6476 bytes)