SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW 2016/2017

Klasy I, II, III, IV i V mają podręczniki dostępne w bibliotece szkolnej w ramach programu MEN. Wyjątkiem jest religia, której program MEN nie obejmuje.

Podręczniki do religii w roku szkolnym 2016/2017

Klasa 1- Zmiana! Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa, red. J. Szpet, D. Jackowiak, wydawnictwo św. Wojciech, ( katechizm i karty pracy)

Klasa 2- Kochamy Pana Jezusa, red. W. Kubik, T. Czarnecka, wydawnictwo WAM ( katechizm i ćwiczenia)

Klasa 3- Przyjmujemy Pana Jezusa, red. W. Kubik, T. Czarnecka, wydawnictwo WAM ( katechizm i ćwiczenia)

Klasa 4- Zmiana! Jestem chrześcijaninem, red. J. Szpet, D. Jackowiak, Wydawnictwo św. Wojciech ( katechizm i karty pracy)

Klasa 5- Obdarowani przez Boga, red. W. Kubik, T. Czarnecka, Wydawnictwo WAM ( katechizm i ćwiczenia)

Klasa 6- Przemienieni przez Boga, red. W. Kubik, T. Czarnecka, Wydawnictwo WAM. ( katechizm i ćwiczenia)

Dotacja MEN nie obejmuje podręczników do klasy 6

Klasa 6

J. polski - Jutro pójdę w świat. Podręcznik do kształcenia literackiego, kulturowego i językowego dla klasy szóstej szkoły podstawowej, Hanna Dobrowolska, Urszula Dobrowolska, WSiP + ZESZYT ĆWICZEŃ

Matematyka – M. Paszyńska, M. Braun, A. Mańkowska, „ Matematyka z kluczem 6” – Wyd. Nowa Era, podręcznik cz 1 i 2 , „Zeszyt ćwiczeń 6”cz. 1 i 2

J. angielskipodręcznik - Steve Elsworth, Jim Rose ”Look 3”, Wyd. Pearson,

Historia -  "Wczoraj i dziś klasa 6" - podręcznik do historii i społeczeństwa wyd. NOWA ERA + zeszyt ćwiczeń cz.1, 2 (nowe wydanie /kolor niebieski/ - nowa podstawa programowa).

Przyroda - "Tajemnice Przyrody" wydawnictwo Nowa Era, podręczniki i 2 części ćwiczeń (nowe wydanie /kolor niebieski/ - nowa podstawa programowa)

Zajęcia komputerowe – „Zajęcia komputerowe dla szkoły podstawowej”, klasy IV-VI, Grażyna Koba, wyd. MiGra

Muzyka - Klucz do muzyki, wydawnictwo WSiP

Plastyka - „Plastyka kl. IV-VI” - Marzanna Polskowska, Lila Wyszkowska (podręcznik) wydawnictwo Operon