logo1.jpg (19841 bytes)

SPORT SZKOLNY

Archiwum wydarzeń sportowych 2009/10

22 czerwca 2010 - W rozegranych mistrzostwach naszego miasta w mini piłce ręcznej klas V, nasza drużyna nie dała żadnych szans swoim przeciwnikom i w dwóch rozegranych spotkaniach pokonała kolejno ZS z OS nr 1 21:4 i PSP nr 3 32:9.
Wielkie brawa dla naszych chłopców.

Od lewej stoją: K.Kołodziejczyk, K.Stokowski, A.Stopka, P.Sanecki, K.Aniśkiewicz, trener M.Kołodziejczyk.
W dolnym rzędzie: K.Błajda, W.Łużnyj, A.Krocz, D.Zawadzki, K.Szczucki.

9-12 czerwca 2010 - Po zwycięstwach w Mistrzostwach Województwa Opolskiego wygranym turnieju ćwierćfinałowym i półfinałowym, nasi uczniowie Kamil Majewski, Paweł Salacz, Rafał Koliweszka, Arek Stopka, Patryn Sanecki i Krzysztof Stokowski w składzie najmłodszej drużyny piłki ręcznej Orlika Brzeg zdobyli czwarte miejsce w Mistrzostwach Polski w Piłkę Ręczną. Więcej na stronie Orlika.

szs.jpg (3508 bytes)

Mistrzostwa Miasta Brzeg
Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego
Mistrzostawa Województwa Opolskiego
Szkół Podstawowych 2009/10
SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY

herb_brzegu.gif (2956 bytes)

herb_powiatu.gif (6699 bytes)

herb_opo.gif (5846 bytes)

KONKURENCJA MIEJSCA
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT sport_strzalka.gif (846 bytes) 1 miejsce w Brzegu  sport_strzalka.gif (846 bytes) 1 miejsce w powiecie sport_strzalka.gif (846 bytes) 1 m-ce w półfinale wojewódzkim
sport_strzalka.gif (846 bytes) 3 miejsce w województwie

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu  sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w powiecie sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 m-ce w półfinale wojewódzkim
SIATKÓWKA DZIEWCZĄT sport_strzalka.gif (846 bytes) 3 miejsce w Brzegu
SIATKÓWKA CHŁOPCÓW sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu
DWA OGNIE DZIEWCZĄT sport_strzalka.gif (846 bytes) 3 miejsce w Brzegu
DWA OGNIE CHŁOPCÓW sport_strzalka.gif (846 bytes) 3 miejsce w Brzegu
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT sport_strzalka.gif (846 bytes) 4 miejsce w Brzegu
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW sport_strzalka.gif (846 bytes) 5 miejsce w Brzegu
KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu sport_strzalka.gif (846 bytes) 3 miejsce w powiecie
KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu
UNIHOKEJ DZIEWCZĄT sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 m-ce w półfinale wojewódzkim sport_strzalka.gif (846 bytes) 4 m-ce w województwie
MAŁY OLIMPIJCZYK sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu
Drużyna zawodów w dwa ognie z panią R. Wyrwas Szczypiorniści z panem M. Kołodziejczykiem Piłkarki ręczne z panią A. Teklińską
Zawody SONiA - wiosna 2010 Sportowcy Odrzucają Narkotyki i Alkohol
KONKURENCJA MIEJSCA
Mini-piłka nożna chłopców klas IV sport_strzalka.gif (846 bytes) 2 miejsce w Brzegu
Mistrzostwa Brzegu w pływaniu klasy V sport_strzalka.gif (846 bytes) Iga Bieganowska (1 miejsce - 44 m stylem dowolnym)
sport_strzalka.gif (846 bytes) Wanessa Mayer (3 miejsce 22 m stylem grzbietowym)
sport_strzalka.gif (846 bytes) Daria Rogowska (3 miejsce 44 m stylem klasycznym)
Mistrzostwa Brzegu w pływaniu klasy II - III sport_strzalka.gif (846 bytes) SZTAFETA 8x20m strzałką pływacką z deską - 3 miejsce
sport_strzalka.gif (846 bytes) 3 miejsce Aleksandra Bednarczyka w zjeździe na rynnie (0.12.64s)

ORLIK BRZEG - strona drużyny piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych w której grają uczniowie naszej szkoły

LEKKA ATLETYKA
7.10.2009 - Sukcesem zakończył się start naszej koleżanki z klasy 5a Korneli Wilk w XVI Memoriale Anny Lityńskiej, który odbył się w okolicach Zamku Piastowskiego. Memoriał skupił najlepszych biegaczy z powiatu brzeskiego. W bardzo silnie obsadzonej konkurencji biegu na 1000 m w swojej kategorii wiekowej Kornela zajęła 3 miejsce i awansowała do mistrzostw województwa w Lasocicach. Tam nasza zawodniczka też wypadła bardzo dobrze, bo z pośród 80 najlepszych zawodniczek z województwa, przeważnie z lekkoatletycznych klubów zajęła wysokie 15 miejsce.
Brawa dla Korneli!!!

O sukcesach zeszłego roku możesz przeczytać na stronie archiwum/sport08.