KLASA 3 A
Wiceprzewodniczący – Wojciech Tysier
Skarbnik – Łukasz Dudzik

SUKCESY KLASY W ROKU SZKOLNYM 2011-2012

To już jest koniec…. Takie hasło przyświecało uroczystości zakończenia klasy III. Odświętnie ubrani spotkaliśmy się z rodzicami i naszą panią Małgosią na podsumowaniu trzyletniej nauki w klasach młodszych. Były wiersze, piosenki, wspomnienia i zdjęcia.

20 czerwca 2012 r.

22 maja 2012 uczniowie kl. III a przystąpili do OGÓLNOPOLSKIEGO BADANIA UMIEJĘTNOŚCI TRZECIOKLASISTY. Sprawdzian organizowany jest przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Badanie składało się z dwóch testów. Jeden dotyczył języka polskiego, a drugi matematyki. Czas na wypełnienie każdego z testów to 40 minut. Pomiędzy sprawdzianami było 15 minut przerwy. Test był podsumowaniem pierwszego etapu edukacji. Trzecioklasiści zmierzyli się z zadaniami wymagającymi logicznego myślenia. Test był bardzo trudny.

Więcej zdjęć - kliknij

MAJOWE SUKCESY UCZNIÓW Z 3A

Teatrzyk Kurtynka
Kolejny raz mali artyści z koła teatralnego „Kurtynka” prowadzonego przez p. Beatę Skalską i Małgorzatę Domaracką zaprezentowali się na deskach Domu Kultury w Grodkowie na XVIII Powiatowym Festiwalu Artystycznym Szkół zajmując II miejsce za przedstawienie „Czerwony Kapturek”.
17 maja na XXI SPOTKANIACH TEATRÓW SZKOLNYCH „KLAKIER 2012”w Brzeskim Centrum Kultury za to samo przedstawienie zdobyli SREBRNEGO KLAKIERA. Dziecięce i młodzieżowe jury przyznało również nagrody indywidualne za kreacje aktorskie. Otrzymał ją m.in. Dominik Sobór za rolę Wilka.

Konkurs matematyczny
16 maja 2012 - wielkim sukcesem ucznia naszej szkoły zakończył się Międzyszkolny Konkurs Matematyczny klas III szkół podstawowych. Uczeń klasy Wojciech Tysier przygotowywany przez panią Małgorzatę Domaracką zajął w nim II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy ZUCH i Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia
Mamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia i Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy „ZUCH organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej. Spośród 3407 uczestników z klas III w konkursie ZUCH laureatami zostali Adrian Piszcz zajmując 9 miejsce oraz Grzegorz Łysiuk zdobywając 11 miejsce. Ekspertami Logicznego Myślenia zostali uczniowie Przemysław Perec – miejsce 12, oraz Adrian Piszcz – miejsce 14 (1902 uczestników).
Wyniki - ZUCH Konkurs Logicznego Myślenia
Adrian Piszcz – miejsce 9 – tytuł laureata
Grzegorz Łysiuk – miejsce 11 - tytuł laureata
Łukasz Dudzik – miejsce 25