KLASA III a

Dominika Warzycha
Weronika Adamska

NASZE SUKCESY - jesień 2009

Uczniowie klasy III wzięli udział w konkursie literackim pt."Jak dbam o swojego pupila" organizowanym przez Burmistrza Miasta Brzeg. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się w BCK. Laureaci tego konkursu to Szymon Wereszczyński, Gabriela Danicka, Sławomir Sadkowski, Arkadiusz Mayer, którzy otrzymali nagrody indywidualne. Cała klasa wzięła udział w przedstawieniu pt."Historia jednego papierka", które było nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu.

Uczennica klasy III a - DOMINIKA WARZYCHA odkryła w sobie talent sportowca i zdobyła II miejsce w Grand Prix Powiatu Brzeskiego 2009 r. oraz III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki (listopad 2009)

Sprzątanie Świata 2009 - więcej zdjęć klasy 3a (podstrona aktualności).

kl1a07.jpg (63453 bytes)

Zdjęcia z pierwszej klasy.

z1a.jpg (38585 bytes)

Koniec roku szkolnego - nagrody dla najlepszych pierwszaków.